Кропивницькому патрульному потрібна допомога (ФОТО)

Кропивницькому патрульному потрібна допомога (ФОТО)

30-річний інспектор патрульної поліції Кіровоградської області потребує негайної допомоги у боротьбі з онкологічним захворюванням.Інформує Перша електронна з посиланням на сторінку Патрульна поліція Кіровоградської області 


“Два місяці тому у нашого колеги, лейтенанта поліці Сергія Четвертинівського лікарі виявили важке онкологічне захворювання – Cr сигмовидної кишки Т4N1M1 з перфорацією та пухлини. За цей час Сергій переніс вже 4 операції та пройшов обстеження в одній із ізраїльських клінік. Саме в Ізраїлі медики дали Сергію надію на подальше життя. Але ціна цієї надії – близько 40 000 долларів (а це більше 1 мільйона гривень)”, – йдеться у повідомленні.


Наразі на Сергія чекає проходження 4 курсів хіміотерапії та ще одна надскладна операція, за яку беруться лише ізраїльські лікарі.


“Самостійно зібрати кошти, необхідні для лікування родина патрульного поліцейського не в силі, тому дуже сподівається на Вашу допомогу. Вірить в справжнє диво та людяність і його маленька донечка. Давайте разом допоможемо врятувати життя людини”, – додають у поліції.


Фінансову допомогу Сергію можна переказати на картку

Ощадбанку 5167 4900 5660 7634,

або картку

Приватбанку 5168 7555 3305 3985,

отримувач – Четвертинівський Сергій Михайлович.